Вартість друку запрошень у Києві

Тираж Формат Покрытие Срок Дополнительно
         
         


Термін виробництва

Виробництво запрошень залежить від тиражу і поточної завантаженості нашої типоргафіі. Терміни виконання Вашого замовлення узгоджуються до початку робіт і завжди дотримуються.


Доставка

Доставка готових запрошень здійснюється службами кур'єрської доставки Нова Пошта, Інтайм, Делівері, Нічний Експрес і іншими по всій Україні.


Гарантія якості

Ви можете бути повністю впевнені в якості замовлених запрошень . Всі замовлення виконуються виключно фахівцями з великим досвідом роботи. У виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали. У нас своє власне виробництво на професійному обладнанні.Запрошення друк

Коли у вас запланована важливий захід, і ви повинні оповістити всіх своїх клієнтів і партнерів вашої компанії, або родичів і друзів, ви змушені підготувати запрошення. Запрошувальна картка несе собою інформаційну роль. Однак, її зовнішній вигляд, стиль, смак може сказати вашому опоненту багато про вас. Якщо це стосується ваших клієнтів, то запрошення можуть надати сприятливу думку або залишити неприємне враження про вас, якщо запрошення-іменний, або про вашу компанію, якщо запрошення – корпоративний.

Тому чималу частку свого часу необхідно витратити на те, щоб підготувати хороший якісний запрошення для майбутньої розсилки.

Якщо у вас немає часу вигадувати макет запрошень, то ви можете доручити це завдання нам – наші фахівці з великим професіоналізмом підійдуть до вирішення цього завдання і нададуть вам макет майбутньої картки в короткі терміни.

В залежності від виду заходу, буде це весілля, день народження або планується важлива ділова конференція, від цього залежить стиль виготовлення запрошень . У такій справі дуже важливо вибрати відповідний стиль запрошення до майбутньої події. Якщо запрошення має діловий характер – то в такому випадку простота і елегантність - це дві незамінні речі. Якщо у вас намічається приватне захід (весілля або день народження), то в такому випадку можна дати фантазії розгулятися і створити щось оригінальне і унікальне, використовуючи тиснення або метод шовкографії. Процес виготовлення запрошень – процес, що вимагає ретельного продумування кожної деталі.

Після затвердженого макета, наступний етап – друк запрошень . Цей етап – досить делікатне процес. Адже в даному випадку кінцевий результат має дуже важливе значення. Адже саме за зовнішнім виглядом буде складатися загальне враження про запрошенні.Якщо Ви не впевнені у виборі, і не знаєте як Замовити запрошення, зателефонуйте нам (044) 290 81 55 або напишіть на пошту info@print24.kiev.ua, і ми з радостью допоможемо визначитися з вибором і проконсультуємо з будь-яких питань, пов'язаних з замомвленням запрошень!