Вартість виготовлення воблерів у Києві

Тираж Формат Покрытие Срок Дополнительно
         
         


Термін виробництва

Виробництво воблерів залежить від тиражу і поточної завантаженості нашої типоргафіі. Терміни виконання Вашого замовлення узгоджуються до початку робіт і завжди дотримуються.


Доставка

Доставка готових воблерів здійснюється службами кур'єрської доставки Нова Пошта, Інтайм, Делівері, Нічний Експрес і іншими по всій Україні.


Гарантія якості

Ви можете бути повністю впевнені в якості замовлених воблерів. Всі замовлення виконуються виключно фахівцями з великим досвідом роботи. У виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали. У нас своє власне виробництво на професійному обладнанні.Форма

Воблер є виносний рекламний носій, плоский, виготовлений з заламинировать паперу або картону, але фігурної форми (найчастіше повторює форму рекламованого товару). Чи можемо виготовити рекламний воблер довільної форми.

Ламінування

Ми виготовляємо воблери завжди з ламінуванням лицьового боку, де друк. Уточнюйте заздалегідь, до оплати рахунки, чи буде заламінована оборот. Після оплати рахунку зміни в замовлення не вносимо! Одностороннє ламінування при деяких тиражах скорочує термін виготовлення воблерів.

Як кріпити. Ніжки

Ми всі воблери комплектуємо пластикової ніжкою з 2-стороннім скотчем, яка дозволяє приклеїти воблер до будь-якого місця полки, вітрини. Пластикова ніжка прозора і мало помітна, завдяки чому рекламний воблер як би висить в повітрі, привертаючи увагу покупців.

Ніжка, а також робота по її приклеювання завжди входять у вартість замовлення.

Ми клеїмо ніжки тих розмірів, що у нас є в наявності на момент виконання замовлення. Якщо у вашому завданні на роботу немає вимоги до розміру ніжки, розміром і типом скотча або якимось іншим характеристикам, то в подальшому претензії на цю тему не приймаються. Вимога до розміру ніжки може вплинути на ціну і терміни, якщо їх доведеться закуповувати під ваше замовлення. Після оплати рахунку зміни в замовлення не вносимо!

Спосіб друку

Вибір між цифрової та офсетним друком рекламних воблерів робиться з нашого боку на користь мінімальної ціни. Також, якщо клієнтом не поставила вимогу про заздалегідь (до оплати рахунки), ми залишаємо за собою право вибору способу друку. Зазвичай все малотиражні замовлення (до 200 штук) друкуються на цифрі.Якщо Ви не впевнені у виборі, і не знаєте як Замовити воблери, зателефонуйте нам (044) 290 81 55 або напишіть на пошту info@print24.kiev.ua, і ми з радостью допоможемо визначитися з вибором і проконсультуємо з будь-яких питань, пов'язаних з замомвленням воблерів!